Blogi

Dobre Miejsce

Proste Pytanie , Prosta Odpowiedź

Teologia WK FILMS #3

Isus Chrystus może odmienić los każdego człowieka w jednej sekundzie .

Nowy Opis Filmu : Rozdarty

7. Rozdarty - Thriller , Romans . Pasjonat śmierci, pochłonięty marzeniami i fantazjami samobójstwa, szykuje się do odebrania sobie życia , gdy na horyzoncie pojawia się tajemnicza kobieta. Kiedy uczucie między nimi rośnie, Mateusz odkłada swoje plany śmierci na przyszłość, widząc w tej relacji iskierkę nadzieji . Kobieta nie podejrzewa jednak co siedzi w głowie człowieka do którego żywi uczucie. Wahania napięcia rosną z kolejnymi fazami związku a każda sprzeczka przeciąga linę w kierunku śmierci . Czy zauroczenie zwycięży z chorobą ?

Teologia WK FILMS #2

Niech cały wszechświat chwali Pana Isusa Chrystusa , przez minimum całą wieczność . Bo jest największy , bo nas kocha , bo nie starczyłoby mi czasu ani miejsca aby napisać za co jeszcze można go wielbić i kochać .

Teologia WK FILMS #1

Płonie we mnie wiara , nadzieja i miłość , a ogień rozpala Isus Chrystus

Informacja

Następny news 20.04.2015 .

Swieta

Wesolych Swiat w imieniu Pana Isusa Chrystusa .

Mama

„Wybitny twórca teledysków staje się wybitnym artystą”

Nie rób ze mnie swojej niańki

Młody chłopak z problemami, Marcin, szuka odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące świata i jego samego. Nie znajduje ich nigdzie, aż do momentu kiedy spotyka swojego starego znakomego, który zaprasza go do pewnej tajemniczej grupy, Czy pomoże ona mu zmienić się na lepsze i odnaleźć sens w swoim życiu, czy też wciągnie go w coś złego? Dreszczowiec oparty na faktach .

Strony

Subskrybuj RSS - blogi

Nazwa użytkownika